ایفون ایکس تقلبی | موبایل کپی اپل ایکس | iphone x کپی | tarhe iphone

tarhe iphone

کپی آی‌فون‌

ایفون ایکس تقلبی | موبایل کپی اپل ایکس | iphone x کپی | tarhe iphone | کپی آی‌فون‌

 

همان‌طور که در سال‌های قبل هم شاهد بودیم چینی‌ها به محض ورود آی‌فون‌‌های جدید به بازار نسخه کپی آن‌ را تولید کرده‌اند. گوشی‌های زیادی با الهام گرفتن از آی‌فون‌‌های تولیدی شرکت اپل به بازار عرضه می‌شوند اما نسخه‌های کپی این محصول معمولا با قیمتی بسیار کمتر از آی‌فون‌‌های اصلی و به مرور در بازار یافت می‌شوند. در جدیدترین مورد کپی آی‌فون‌ 7 پلاس وارد بازار چین شده است.

iphone x کپی

iphone x کپی

tarhe iphone

نسخه کپی نه‌تنها در ظاهر بلکه حتی در شبیه‌سازی رابط کاربری iOS 10 هم کاملا مشابه با آی‌فون‌ اصلی اپل به‌نظر می رسد. این نسخه کپی در رنگ رزگلد به بازار چین عرضه شده و حتی از ترکیب دو دوربینه مشابه با آی‌فون‌ 7 پلاس است. کلید Home دایره‌ای جلوی آی‌فون‌ کپی شده، کمی کوچک‌تر از چیزی است که در آی‌فون‌ 7 پلاس اصلی می‌بینیم. این در حالی است که حتی خطوط آنتن هم دقیقا به سبک و سیاقی مشابه با آی‌فون‌ 7 پلاس طراحی و تعبیه شده‌اند. در این ویدئوی جالب می‌توانید شباهت این دو دستگاه را ببینید.

موبایل کپی اپل ایکس

ز نظر عملکردی، ترکیب دو دوربینه در آی‌فون‌ 7 پلاس چینی به هیچ وجه کیفیتی هم‌پای آنچه در آی‌فون‌‌های اصلی می‌بینیم ارائه نخواهد کرد. تاچ آیدی به‌کارگرفته شده در کلید هوم هم فقط جنبه نمایشی دارد و قرار نیست کار خاصی انجام دهد. همان‌طور که گفتیم رابط کاربری iOS 10 به‌طور کامل کپی‌برداری شده tarhe iphone اما به هیچ وجه عملکردی مشابه با iOS 10 اصلی ندارد. این اولین باری نیست که نسخه کپی آی‌فون‌ به بازار عرضه می‌شود و پیش از این هم نسخه کپی‌شده آی‌فون‌ 6S با عنوان Goophone i6S به بازار آمده بود.

ایفون ایکس تقلبی

گوشی چینی ارزان

گوشی چینی ارزان

ین روزها، گوشی هایی با صفحه نمایش ناچ و دوربین با چینش عمودی لنزها در حال فراگیر شدن هستند. شاید پرچمدار این طراحی را بتوان آیفون ایکس اپل (Apple iPhone X) دانست. حال سوال اینجاست؛ بهترین کپی آیفون ایکس را کدام شرکت ساخته است؟tarhe iphone

 

tarhe iphone

tarhe iphone

برخی سازندگان موبایل های اندرویدی هنوز وارد دنیای تولید گوشی هایی با نمایشگر ناچ استایل نشده‌اند که از مهمترین آنها می‌توان به سامسونگ، سونی و اچ تی سی اشاره کرد؛ اما در این بین، اسمارت فون هایی تحت عنوان کپی آیفون ایکس در حال فراگیرشدن و ورود به پشت ویترین فروشگاه‌ها هستند.

موبایل کپی اپل ایکس

موبایل کپی اپل ایکس

کپی آی‌فون‌

برای خرید و مشاهده گوشی طرح آیفون ایکس کلیک کنید

 

دیدگاه‌ها 0

*
*